Sztukateria do łazienki

Łazienka jest dość specyficznym pomieszczeniem, w którym przeważnie mamy do czynienia z wilgocią, która idzie w parze z wysoką temperaturą i parowaniem. Nie jest łatwym zadaniem dopasować do takich pomieszczeń dekory, które będą odporne na tak niepożądane działania. Dlatego warto zapoznać się ze sztukaterią, która prezentuje się świetnie, nawet po kilkunastu latach od jej montażu.

Rozety czy gzymsy przez swoją ogromną widoczność, mogą się w końcu znudzić. Dlatego powinniście zastanowić się nad listwami styropianowymi sufitowymi. Z ich pomocą wasze łazienki nabiorą przepięknego wyglądu, który przyciągnie wzrok każdego Gościa. Choć sztukateria nie kojarzy się z łazienkami, to wcale nie jest to powód, by ich w tych pomieszczeniach nie stosować. Listwa styropianowa sufitowa zainstalowana na ścianach łazienki, sprawi, że codzienna kąpiel w wannie pełnej wody nie będzie ta sama. Otoczenie sztukaterii jest ogromną ucztą dla oka, ale i naszej psychiki. Luksusowe wykończenia sprawiają, że jesteśmy spokojniejsi, ale co jak co - kochamy arystokrackie klimaty!

 

Zrezygnuj z gipsu

Gips wykorzystany w łazience, może okazać się niestety katastrofą. Przez wzgląd na jego szybkie kruszenie, wilgoć go po prostu zniszczy. Choć surowiec ten, jest równie piękny co sztukateria styropianowa, w łazience nie zda egzaminu.

Listwa styropianowa sufitowa, nada się do takich pomieszczeń jak najlepiej!

 

Sztuka łazienkowa

Wykorzystanie sztukaterii w łazience to nie łatwa sprawa. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu jest ona urządzona. Gwarantujemy, że wpasuje się ona w każdy wystrój, jednak można i z tym na ogół subtelnym dekorem, przesadzić.

  • Styl rustykalny

Łazienka w stylu rustykalnym to rozwiązanie dla osób, ceniących sobie bliskość z przyrodą. W aranżacjach stosuje się dużą ilość materiałów naturalnych aż po beton. Takie łazienki kojarzą się z nowoczesnymi rozwiązaniami. Duży minimalizm to znak rozpoznawczy w takich wnętrzach. Przestrzeń łazienkowa jest bardzo intymnym miejscem, służącym do odpoczynku i regeneracji, dlatego zamiana jej w małe SPA, przyniesie wiele korzyści.

  • Styl prowansalski

W stylu prowansalskim łazienka jest istnym luksusem. To przede wszystkim białe wnętrza o przepięknych dodatkach. Jednym z największych znaków rozpoznawczych są listwy styropianowe sufitowe. Zainstalowanie w różnych miejscach na ścianie, sprawiają, że wnętrze jest bardzo eleganckie. Zamiast płytek na ścianie, styl ten wykorzystuje farbę lub tapetę. Wszystkie dekoracje są stonowane i subtelne.

  • Styl skandynawski

Styl skandynawski to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na aranżacje łazienki. Przyszedł on prosto z krajów Europy Północnej i króluje w polskich domach na dobre. Połyskujące meble i biel to czysty minimalizm. Brak ciężkich firan i zasłon to postawienie na naturalne oświetlenie wydobywające się zza dużych okien.

  • Styl eklektyczny

Łazienki stworzone w eklektycznym stylu, to totalna dobrowolność w wyborze. Tutaj style są łączone w każdy możliwy sposób. Wszystkie materiały są praktyczne i mają służyć na wiele lat. Ponadto w dekoracjach podążamy za swoimi upodobaniami.

Wyżej wymienione style są najczęściej wybierane obecnie na rynku. Do każdego z nich możemy dopasować listwy styropianowe sufitowe, by móc cieszyć się gustownymi miejscami.

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.