Fakty i mity o sztukaterii

O sztukaterii w ostatnim czasie słychać bardzo dużo. Warto jednak przed jej wyborem zapoznać się z pewnymi kwestiami, które pomogą podjąć decyzję o kupnie oraz montażu tych dekorów. Obecnie pojawia się wiele mitów na jej temat, które postaramy się rozwiać w dzisiejszym artykule.


Sztukateria jest droga - MIT

Dzięki najnowszym metodom produkcyjnym i wykorzystywanym technologiom uzyskaliśmy materiał trwały, solidny i niedrogi. Dlatego też elementy dekoracyjne sztukaterii są dostępne na każdą kieszeń.


Montaż sztukaterii jest trudny - MIT

Jak wykonać montaż sztukaterii - temat ten dogłębnie przedstawiliśmy w jednym z naszych blogowych wpisów. Nie jest on wcale trudny - potrzebne będą jedynie narzędzia, jakie każdy może znaleźć w swoim mieszkaniu. Wykonując nasz poradnik krok po kroku, montaż nie powinien sprawić nikomu żadnych problemów.


Listwy styropianowe po dwóch latach niszczeją - MIT

Wszystkie nasze produkty są odporne na działanie wilgoci, a także zmieniające się warunki pogodowe. Są w stanie prezentować się świetnie w niezmienionych właściwościach nawet przez kilkanaście lat.


Dekory sztukaterii można stosować w łazience - FAKT

Chodź, wiele osób ma wątpliwości czy listwy sufitowe to na pewno dobre rozwiązanie dla wilgotnego pomieszczenia, jednak my obalamy ten mit! Jakościowa sztukateria, czyli taką, jaką posiadamy, wyprodukowana jest z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Dzięki temu, jej trwałość jest zapewniona.


Montaż z listwami 2-metrowymi jest łatwiejszy - FAKT

Dzięki, temu, że ich długość to 2 metry, nie widać na ścianach kilku miejsc styków. Jeżeli zdecydujemy się na ich montaż wokół okien i drzwi, nie będą widoczne żadne łączenia. Zachowując stylistykę, można stworzyć przepiękne kompozycje.

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.