Wykorzystanie sztukaterii jako ozdoba zewnętrznej części budynków wróciło do łask. Ze względu na doskonały materiał, z jakiego produkowane są bonie elewacyjne stały się one bardzo popularne, przez co również coraz chętniej wykorzystywane przez aranżatorów wnętrz i projektantów. Kiedyś były bardzo trudno dostępne oraz drogie. Pozwolić sobie na nie mogli tylko arystokraci i osoby majętne. Na szczęście w dzisiejszej dobie innowacyjne metody pozwoliły na uzyskanie styropianu EPS, który jest lekki, ale bardzo solidny. Dzięki temu dostępność materiału jakim są na przykład bonie elewacyjne diametralnie wzrosła. Teraz każdy może wykorzystać je do dekoracji swojego domu lub budynku. Mnogość wzorów i kolorów pozwala na to, aby każdy projekt architektoniczny był unikalny i wyjątkowy.

Doskonały produkt w zasięgu ręki


Zastosowanie boni elewacyjnych niesie ze sobą bardzo wiele korzyści. Nie tylko ładna prezencja obiektu, ale także ich funkcjonalność przyczyniła się do tego, że dzisiaj są tak chętnie stosowane. Zdradzimy więc tajemnicę całej gamy zalet tej wspaniałej dekoracji zewnętrznej.

Zalety:

  • Estetyczny wygląd, który przyciąga wzrok. Bonie elewacyjne nadają budynkowi eleganckiego charakteru i oryginalności. Patrząc na tak staranne wykończenie od razu nasuwa się myśl o równie gustownych wnętrzach.
  • Mogą być stosowane na całej powierzchni elewacji, ale także na poszczególnych fragmentach. Daje to ogromne możliwości do projektowania, przez co każde wykonanie jest niepowtarzalne.
  • Dodatkowa ochrona dla zewnętrznych struktur obiektu. Na boniach elewacyjnych można polegać, ponieważ są odporne na ogień, zabrudzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne.
  • Wyprodukowane z najwyższej jakości materiału, będą użytkowane przez wiele lat w swoich stałych, niezmienionych przez czas właściwościach.
  • Bardzo atrakcyjne, niskie ceny produktów.
  • W połączeniu z innymi elementami ozdobnymi tworzą niebywale eleganckie i piękne kompozycje
  • Montaż. To jedna z najprostszych czynności. Jak zamontować bonie elewacyjne? Po odpowiedź odsyłamy do innego artykułu na naszym blogu. Znajdują się tam szczegółowe informacje.
Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.