Bonie elewacyjne


Aby nadać wyrazu i wyjątkowo estetycznego wyglądu elewacji najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie boni elewacyjnych. Są bardzo uniwersalne, można zastosować je na całej długości budynku. Stworzone z lekkiego, bardzo wytrzymałego styropianu, bonie elewacyjne są wyjątkowo proste w montażu.Bonie narożne


Bonie narożne to łatwy sposób na odświeżenie wyglądu lub całkowitą odmianę wizerunku domu. Za ich pomocą można także zamaskować nierówności i inne niedoskonałości powstałe na ścianach budynku. Mnogość dostępnych wzorów zapewnia, że każdy projekt jest unikalny. Dzięki temu coraz częściej sięgają po nie osoby zajmujące się taką aranżacją i umieszczają je w swoich projektach. Bonie elewacyjne najczęściej stosowane są na rogach budynków, ale można wykorzystać je również na całej powierzchni. Prezentują się świetnie w każdym z architektonicznych stylów. Dla spotęgowania efektu można je pomalować na dowolny kolor.


Bonie pełnią także bardzo ważną funkcję, która polega na ochronie ścian budynku. W jaki sposób? Cechują się odpornością na zabrudzenia, ogień, niekorzystne warunki pogodowe, a także posiadają wysoką wytrzymałość na różnorakie uszkodzenia. Dzięki temu przetrwają one długie lata i zachowają swoje niezmienione przez czas walory, zarówno praktyczne jak i estetyczne. Za ich pomocą można też przekształcić proporcje budynku.
W połączeniu z innymi częściami dekoracyjnymi elewacji budynków, bonie elewacyjne tworzą perfekcyjne kompozycje. Takie wykończenie budynku od razu przywodzi na myśl i kojarzy się z równie pięknymi wnętrzami.
Montaż boni elewacyjnych


Bonie listwy montowane są na całej długości budynku pomiędzy płytami styropianu. Jest to niezwykle prosta czynność, która nie powinna sprawić kłopotu w pojedynkę. Wystarczą do tego podstawowe narzędzia. Przeczytać na ten temat można więcej na naszym blogu.Produkcja i wymiaryMateriał z jakiego produkujemy bonie elewacyjne to wysokogatunkowy styropian EPS 200.

Bonie listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny boni na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.