Model: BZ 02
Ilość:
szt. podaj ilość (np. 2 sztuki)
Wymiar:
Cena:
39,99 ZŁ / sztuk + przesyłka NAN zł

Baza pilastrów elewacyjnych

Baza pilastrów to produkt, który znakomicie współgra z klasycznym kunsztem pilastrów. To połączenie nadaje każdemu budynkowi klasycznego stylu oraz elegancji, by dzięki nim wyróżnić dom na tle innych. Baza pilastrów będzie idealnym dodatkiem do zakrycia niewielkich niedoskonałości na elewacji, oraz podkreśli wyszukany styl domu lub innego budynku, w którym zastosujesz tę ozdobę.

Łatwo i efektownie

Wybór pilastrów do dekorowania elewacji nie może zakończyć się jedynie na tym produkcie. W połączeniu z bazą stworzą dekorację na miarę starożytnych, klasycznych budowli. Szersza u podstawy i zwężana ma szczycie nada eleganckiego charakteru Twojemu lokum.

Baza wykonana jest ze styropianu EPS 200, który wykazuje się wysoką trwałością, a jednocześnie lekkością. Wybierając ten produkt, masz pewność, że montaż nie sprawi wielkich problemów, a zdobienie pozostanie na elewacji przez długi czas.

Pozostałe produkty w kategorii: Bazy pilastrów

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.