Model: WSO 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Narożniki styropianowe

Narożniki styropianowe z miejscem na taśmę LED sprawdzają się idealnie nie tylko jako ozdoba, ale również subtelne doświetlenie pomieszczeń. Model styropianowych narożników na sufit WSO 13 posiada krągłe wypełnienie i charakterystyczny, schodkowe przejście i wąski tunel w części przymocowanej do sufitu. Nietypowy wzór doskonale wpisze się w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, gdzie ważny jest każdy detal. Ze względu na swój wygląd, ten typ narożników sufitowych wkomponuje się również we wnętrza urządzone w typowo klasycznym stylu.

Narożniki styropianowe wewnętrzne - zalety

Poza walorami oświetleniowymi narożniki styropianowe wewnętrzne sprawiają, że pomieszczenia nabiera wyjątkowego charakteru i przytulnego klimatu. Styropianowe narożniki na sufit z możliwością zamocowania taśmy LED-owej dodają pomieszczeniu subtelnych walorów estetycznych oraz niebanalny styl.

Narożniki styropianowe sufitowe oświetleniowe powstają ze styropianu o najwyższej jakości, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Polistyren ekstrudowany XPS to nie zwykły styropian. Dzięki swoim właściwościom odporny jest na wilgoć, dzięki czemu można zamontować go także w kuchni czy łazience.

Narożniki styropianowe a malowanie - czy można to robić?

Po instalacji narożników styropianowych, ich gładka, biała powierzchnia jest gotowa do malowania. Ten, kto zdecyduje się na taki rodzaj wykończenia, powinien jednak pamiętać, aby wybierać farby niezawierające rozpuszczalników.

Jak malować narożniki styropianowe sufitowe? Najlepiej na początku je zagruntować, później nałożyć farbę cienkimi warstwami (aby uniknąć zacieków), a następnie zalakierować. Ostatni krok jest, oczywiście, opcjonalny i należy wykonać go dopiero po wyschnięciu narożników styropianowych na sufit.

Jak zamontować narożnik sufitowy?

Jeśli decydujesz się na narożniki sufitowe styropianowe tylko po to, by przy ich użyciu zamaskować widoczne uszkodzenia naścienne - to świetna decyzja!   Montaż styropianowego narożnika sufitowego przebiega bez problemu i można poradzić sobie z tym w pojedynkę, bez konieczności angażowania ekipy remontowej, czy zakupu specjalistycznych sprzętów. Wystarczy klej, nożyk do tapet, miarka, poziomica i ołówek, a także trochę chęci do tego, by odmienić swoje wnętrze na lepsze za pomocą styropianowych narożników!

Najważniejsze cechy narożników sufitowych

 • Wbudowane miejsce na taśmę LED: Każdy narożnik sufitowy od Luxstyr gwarantuje subtelny efekt oświetleniowy.
 • Estetyka i styl: Nietypowy wzór sprawia, że narożniki styropianowe idealnie wpisują się w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, a także klasyczne wnętrza.
 • Wytrzymałość i odporność na uszkodzenia: Narożniki sufitowe styropianowe są wykonane z wysokiej jakości polistyrenu ekstrudowanego XPS, który jest wytrzymały i odporny na wilgoć, co pozwala na montaż również w kuchniach i łazienkach.
 • Możliwość malowania: Narożniki styropianowe można malować, ale należy pamiętać, aby używać farb niezawierających rozpuszczalników.
 • Łatwy montaż: Montaż narożników sufitowych styropianowych można przeprowadzić samodzielnie, bez potrzeby angażowania ekipy remontowej czy zakupu specjalistycznych narzędzi.
 • Szeroki wybór modeli i rozmiarów: Narożniki styropianowe są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymiarów pomieszczeń.
 • Indywidualne zamówienia: Oferowana jest także produkcja sztukaterii wewnętrznej na indywidualne zamówienie, umożliwiając jeszcze większą swobodę w personalizacji wnętrz.

Dysponujemy szerokim wyborem modeli oraz rozmiarów narożników styropianowych

 • 70 mm × 35 mm
 • 80 mm × 40 mm
 • 90 mm × 45 mm
 • 100 mm × 50 mm
 • 110 mm × 55 mm
 • 120 mm × 60 mm

Poniżej znajdują się inne modele narożników styropianowych z możliwością dołączenia świateł LED. Wybierz model, dopasuj rozmiar i zamów oryginalne dekory, które odmienią charakter Twoich wnętrz! Oferujemy także produkcję sztukaterii wewnętrznej na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Chcesz sprawdzić, jak wygląda polistyren ekstrudowany, z którego zostały wykonane nasze narożniki styropianowe?

Zamów bezpłatną próbkę i przekonaj się o doskonałej jakości narożników sufitowych od LuxStyr.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę