Model: WPO 15
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Gzyms oświetleniowy ścienny

Gzymsy znane są już od wielu lat jako niezastąpione formy dekoracji. Mimo upływającego czasu nadal można wykorzystać gzyms oświetleniowy we współczesnych aranżacjach.

Ich dodatek pozwoli utrzymać przytulny klimat i nadadzą nowatorskiego stylu. Wszystko dzięki możliwości zamontowania oświetlenia. Specjalne wypustki wykorzystane wewnątrz dają możliwość użycia taśmy LED, która w subtelny sposób rozświetli pomieszczenie.

Światło skierowane w stronę sufitu optycznie powiększy pomieszczenie, które  zdobędzie nieszablonową aranżację!

Gdzie wykorzystać gzyms oświetleniowy?

Gzyms oświetleniowy to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów i może być wykorzystany w wielu pomieszczeniach. Delikatne krawędzie i wgłębienia urozmaicą mieszkanie, dlatego nie należy obawiać się przeciążenia estetyki. Montaż jest niezwykle prosty, więc każdy może odmienić mieszkanie na własną rękę!

Szeroki wybór kolorów oświetlenia LED pozwala na swobodne wykorzystanie i dopasowanie sztukaterii do każdego stylu. Dzięki gzymsowi można utrzymać klimat, który najlepiej oddaje styl mieszkania.

Z powodzeniem można użyć go w łazience i kuchni. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu polistyrenu ekstrudowanego XPS. To materiał, który świetnie absorbuje wilgoć i jest bardzo trwały. Za pomocą gzymsu oświetleniowego można odmienić całe mieszkanie!

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.