Model: WPO 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzyms oświetleniowy LED

Model gzymsu oświetleniowego LED WPO 05 przedstawia bardzo uniwersalny wzór, który nada elegancji każdemu wnętrzu. Delikatne dwuwarstwowe żłobienia, optycznie podniosą sufit, podkreślając jego wewnętrzne ramy. Gzyms oświetleniowy LED może być zainstalowane w domach prywatnych, ale także restauracjach, hotelach czy muzeach. W każdym wnętrzu sprawdzą się znakomicie. Dzięki instalacji w nich taśmy LED mogą stać się jedynym źródłem światła w pomieszczeniu. 

Jedną z największych zalet gzymsów oświetleniowych LED jest stworzenie efektownego nastroju w każdym miejscu. Warto je połączyć z innymi elementami sztukateryjnymi z naszej oferty. Efekt rozproszonego światła nadaje wnętrzom charakteru.

Gzymsy oświetleniowe LED — oszczędność energii

Oprócz eleganckiego wyglądu listwy oświetleniowej należy zwrócić uwagę na fakt, że taśmy LED wyróżniają się niskim poborem energii. Warto dodać, że kolor światła, uzależniony jest od Państwa preferencji. Coraz częściej można spotkać w domach światło o ciepłym, białym kolorze, jednak kolory RGB również nie wychodzą z mody.

Sztukateria z oświetleniem LED nada nietypowego wyglądu każdemu wnętrzu, szczególnie wieczorem, kiedy w pełni widać jej walory.

 

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę