Model: WPO 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzyms LED XPS

Sztukateria to piękne ozdoby znane już od Starożytności. W dzisiejszych czasach również wykorzystuje się jej walory przy aranżacji wnętrz. Gzyms LED XPS to uniwersalny produkt, dlatego można zastosować go również w nowoczesnych wystrojach. Podkreśli piękno wnętrza i zapewni przytulny klimat.

Gzyms LED XPS WPO 13 idealnie sprawdzi się w stylach:

  • nowoczesnym,
  • industrialnym,
  • nowojorskim.

Ostre krawędzie podkreślą walory estetyczne mieszkania - jego niepowtarzalny design. Gzyms wyposażony jest w specjalne miejsce, które pozwala na zamontowanie taśmy LED. W ten sposób nie tylko uzyskasz innowacyjny efekt, ale i optycznie powiększysz pomieszczenie.

Kompozycja odwróconych schodków gzymsu XPS i oświetlenia LED idealnie współgra z nowoczesnymi stylami wnętrzarskimi.

Odporność na wilgoć i wysoka trwałość - gzyms LED XPS

Gzyms LED XPS wykonany jest ze specjalnego styropianu, który nie tylko absorbuje wilgoć, ale również wyróżnia się niezwykłą trwałością. XPS - polistyren ekstrudowany to materiał izolacyjny, który zbudowany jest z zamkniętych komórek małej wielkości, dzięki swojej zwartej strukturze jest znacznie wytrzymalszy od zwykłego styropianu. Ma także lepsze właściwości termoizolacyjne. Ponadto nie przepuszcza i nie wchłania wody. Gzyms LED XPS zamontowany w łazience czy innym pomieszczeniu narażonym na wilgoć nie spowoduje uszkodzenia materiału lub innych wad. Podkreśli estetykę wnętrza, a subtelne doświetlenie zapewni przytulną atmosferę.

Nieskomplikowany montaż

Wykorzystanie gzymsów LED XPS może odmienić prezencję wnętrza o 180 stopni bez trudnej i wymagającej pracy. Do jej montażu wystarczy klej do sztukaterii wewnętrznej.

Pierwszym krokiem jest przycięcie gzymsu do wymaganych wymiarów i nałożenie na nią falistej linii kleju. Kolejnym krokiem jest przymocowanie dekoru do wybranego miejsca. Tak niewiele pracy, a tak wielki efekt! Poradnik montażowy znajdziesz na naszym blogu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę