Model: WPO 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Gzyms ścienny oświetleniowy

Gzyms to piękna ozdoba znana już od Starożytności. W dzisiejszych czasach również można ją wykorzystać przy aranżacji wnętrz. Jest to uniwersalny produkt, dlatego ze spokojem można użyć go również w nowoczesnych wystrojach. Podkreśli piękno wnętrza i zapewni przytulny klimat.

Listwa WPO 13 idealnie sprawdzi się w stylach:

  • Nowoczesnym,
  • Industrialnym,
  • Nowojorskim.

Jest to idealny wybór dzięki ostrym krawędziom, które podkreślą walory estetyczne mieszkania. Listwa wyposażona jest w specjalne wypustki, które pozwalają na zamontowanie taśmy LED. W ten sposób nie tylko uzyskasz innowacyjny efekt, ale i optycznie powiększy się pomieszczenie.

Kompozycja odwróconych schodków i oświetlenia LED idealnie współgra z nowoczesnymi stylami wnętrzarskimi.

Odporność na wilgoć i niesłychana trwałość

Gzyms wykonany jest ze specjalnego styropianu, który nie tylko absorbuje wilgoć, ale również wyróżnia się niezwykłą trwałością. Zamontowany w łazience nie przyniesie uszkodzeń lub wad. Podkreśli delikatny styl, a listwa świetnie odnajdzie się w tym wnętrzu.

Nieskomplikowany montaż

Wykorzystanie listew ściennych oświetleniowych może odmienić wnętrze o 180 stopni bez ciężkiej pracy. Do jej montażu wystarczy klej do sztukaterii wewnętrznej.

Pierwszym krokiem jest przycięcie listwy do wymaganych wymiarów i nałożenie na nią falistą linię kleju. Kolejnym krokiem jest przymocowanie gzymsu do wybranego miejscu.

Tak niewiele pracy, a tak wielki efekt!

 

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.