Model: WLS 03
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Sztukaterie sufitowe

Model WLS 03 z naszej kolekcji sztukaterii sufitowej to stylowy element wykorzystywany do aranżacji wnętrz, które mają być urządzone w eleganckim, klasycznym stylu. Mniejszy fragment jest delikatnie umiejscowiony na ścianie, z większą częścią umieszczoną na suficie. Sztukateria sufitowa WLS 03 powoduje przejście ściany w sufit z niezwykłą gracją, optycznie powiększając pomieszczenie. Ten model listwy świetnie sprawdza się jako kamuflaż dla wszystkich niedoskonałości powstałych na ścianach czy suficie.

Sztukateria sufitowa w nietypowych wnętrzach

Wnętrze, które ma być spersonalizowane, nie jest typowe pod względem metrażu, wysokości, czy sposobu, w jaki łączy się ściana z sufitem. W dalszym ciągu sztukateria sufitowa będzie do niego pasować. Jest to możliwe, dlatego że materiał ten łatwo można przyciąć pod dowolny wymiar i pod każdym kątem.

W trakcie takiej czynności estetyczny wygląd sztukaterii sufitowej nic nie straci na swojej atrakcyjności. Łatwo więc nadać takiej listwie wymiary, które są wymagane, by idealnie pasowała do pomieszczenia, które ma na przykład krzywe ściany. W dodatku dopasowując ten element do wnętrza, można sprawić, że większość jego mankamentów zniknie. Pod względem optycznym przestaną bowiem zwracać na siebie uwagę lub zostaną całkowicie zamaskowane.

Montaż sztukaterii sufitowej w kilku prostych krokach

Ich atutem jest również wyjątkowo prosty montaż i lekkość materiału. Sztukaterie sufitowe zainstalujesz samodzielnie z zestawem zwykłych narzędzi. Należy jedynie zaopatrzyć się w dekor, klej do elementów styropianowych oraz dobre chęci. A kompleksowy poradnik montażowy znajduje się na blogu na naszej stronie - gdzie serdecznie zapraszamy.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.