Model: WLS 03
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Sztukateria sufitowa

Czy wiesz, jak wiele możliwości daje sztukateria sufitowa? To nie tylko estetyczna i wyjątkowa dekoracja pomieszczeń, ale także możliwości zakrycia mankamentów występujących na ścianach.

Jednym z najczęściej wybieranych elementów sztukaterii sufitowej z kolekcji producenta LuxStyr jest model WLS 03. Prosta budowa i płynny kształt sprawia, że pomieszczenie, w którym zostanie zainstalowany dekor, optycznie się powiększa, a co najważniejsze zyskuje eleganckiego wyglądu. Proste listwy są w stanie odmienić charakter pomieszczenia, zamieniając go w przytulny rodzinny kąt. Sztukaterię sufitową możemy spotkać w minimalistycznym stylu, w którym liczą się detale, a także w klasycznych aranżacjach.

Współczesna sztukateria to coś więcej niż dekoracja. Warto wykorzystać ją w swoich wnętrzach, ze względu na mnogość autów.

Sztukateria na suficie - walory

Ten stylowy element wykorzystywany do aranżacji wnętrz w eleganckim i klasycznym stylu pomoże zmienić wygląd pomieszczeń, a co najważniejsze, zakryć nierówności występujące na ścianach. Sztukateria na suficie ma zdecydowanie więcej walorów:

  • wytrzymały, wzmocniony polistyren ekstrudowany, z którego produkowana jest sztukateria sufitowa styropianowa, sprawia, że ozdoba pozostaje nieskazitelnie piękna przez wiele lat;
  • dopasowanie do każdej aranżacji, a także możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu jeszcze lepiej wkomponuje się w pomieszczenia;
  • szeroki wybór kształtów i rozmiarów sprawia, że każdy może odnaleźć model w swoim guście;
  • montaż sztukaterii sufitowej nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ można wykonać go samodzielnie;
  • odporna na wilgoć może być wykorzystana w także w kuchni i łazience;

Sztukateria styropianowa sufitowa oferowana w naszym sklepie internetowym to efektowne wykończenie ścian, które wzbogacą Państwa wnętrza. Każdy element wewnętrznej sztukaterii sufitowej stworzy najbardziej oryginalną estetykę dla tych, co kochają eksperymentować z aranżacją mieszkania.

Montaż sztukaterii styropianowej sufitowej

Do montażu listew nie potrzebują Państwo specjalistycznych sprzętów. Ze względu na to, że sztukateria sufitowa jest lekka, jej montaż przebiega bez problemowo. Niezależnie od rodzaju sztukaterii instalację można przeprowadzić samodzielnie, bez potrzeby wynajmowania ekipy remontowej. Do montażu sztukaterii sufitowej styropianowej potrzebne są: klej do sztukaterii i podstawowe narzędzia, Do pomalowania listew należy wykorzystać farbę niezawierającą rozpuszczalników.

Wykonując sztukaterię sufitową, nie można zapomnieć o ostrożności i utrzymaniu czystości miejsca pracy. Uszkodzenia sztukaterii sufitowych będą widoczne po zamontowaniu ich do podłoża. W takim przypadku elementy sztukaterii należy bezzwłocznie wymienić. Montowanie elementów sztukaterii wymaga precyzji. Ważną rolę odgrywa również kwestia łączeń elementów sztukaterii. Aby zminimalizować widoczne odstępy, które pojawiły się pomiędzy listwami, warto zastosować specjalną masę lub akryl do łączeń.

Kompleksowy poradnik montażowy sztukaterii sufitowej znajduje się na blogu na naszej stronie - gdzie serdecznie zapraszamy.

Nowoczesna sztukateria styropianowa sufitowa

Wnętrza o nietypowym metrażu są trudne do zaaranżowania nawet dla specjalistów. Dość często w tak nieszablonowych projektach, zastosowana jest sztukateria sufitowa styropianowa, której właściwości i budowa nadają się do instalacji nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Dzięki temu, że materiał, z jakiego powstała jest plastyczny, łatwo jest go dociąć pod dowolnym kątem. W trakcie montażu estetyczny wygląd sztukaterii sufitowej nie straci na swojej atrakcyjności. Dekoracja wnętrz jeszcze nigdy nie była tak prosta! Wystarczy stworzyć przemyślany projekt z wykorzystaniem sztukaterii do sufitu, aby przekonać się, jak wiele można osiągnąć.

W prosty sposób można nadać sztukaterii pod sufitem wymiary, które są wymagane, by idealnie pasowała do pomieszczenia, które ma na przykład krzywe ściany. W dodatku dopasowując ten element do wnętrza, można sprawić, że większość jego mankamentów zniknie. Pod względem optycznym przestaną bowiem zwracać na siebie uwagę lub zostaną całkowicie zamaskowane.

Zamówienie wewnętrznej sztukaterii

Jeżeli żaden ze standardowych modeli z naszej oferty nie spełnia Państwa oczekiwań, przygotowaliśmy ofertę specjalną. Rozbudowana hala produkcyjna sprawiła, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwości złożenia indywidualnego zamówienia. Co to oznacza w praktyce? Realizujemy zamówienia na sztukaterię sufitową w dowolnych kształtach i rozmiarach. Producent sztukaterii LuxStyr jest w stanie stworzyć dla Państwa oryginalne elementy, które odmienią wnętrza, nadając im oryginalności i elegancji. Nasi doświadczeni specjaliści wykonają nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę