Model: WLS 03
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Sztukaterie sufitowe

Model WLS 03 z naszej kolekcji sztukaterii sufitowej to stylowy element wykorzystywany do aranżacji wnętrz w eleganckim i klasycznym stylu. To, co wyróżnia ten model spośród innych produktów z naszej oferty, to asymetryczny kształt. Mniejszy fragment jest delikatnie umiejscowiony na ścianie, a większa część listwy natomiast na suficie. Pomimo niejednakowych krawędzi sztukateria sufitowa WLS 03 powoduje płynne przejście ściany z sufitem, optycznie powiększając pomieszczenie. Ten model listwy świetnie sprawdza się jako kamuflaż dla wszystkich niedoskonałości powstałych na ścianach czy suficie.

Sztukateria sufitowa w nietypowych wnętrzach

Wnętrza o nietypowym metrażu są trudne do aranżacji nawet dla architektów. Dość często w tak nieszablonowych projektach zastosowana jest sztukateria sufitowa, której właściwości i budowa nadają się do instalacji nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Dzięki temu, że materiał, z jakiego powstała sztukateria jest plastyczny, łatwo jest go dociąć pod dowolnym kątem. W trakcie takiej czynności estetyczny wygląd sztukaterii sufitowej, nic nie straci na swojej atrakcyjności. Łatwo więc nadać takiej listwie wymiary, które są wymagane, by idealnie pasowała do pomieszczenia, które ma na przykład krzywe ściany. W dodatku dopasowując ten element do wnętrza, można sprawić, że większość jego mankamentów zniknie. Pod względem optycznym przestaną bowiem zwracać na siebie uwagę lub zostaną całkowicie zamaskowane.

Montaż sztukaterii sufitowej w kilku prostych krokach

Ich atutem jest również wyjątkowo prosty montaż i lekkość materiału. Sztukaterie sufitowe zainstalujesz samodzielnie z zestawem zwykłych narzędzi. Należy jedynie zaopatrzyć się w dekor, klej do elementów styropianowych oraz dobre chęci. A kompleksowy poradnik montażowy znajduje się na blogu na naszej stronie — gdzie serdecznie zapraszamy.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.