Model: WLS 18
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Dekoracyjna listwa sufitowa

Dekoracyjne listwy sufitowe stały się bardzo popularnym elementem ozdobnym wykończenia wnętrz. Model WLS 18 to bardzo delikatny wzór z naszej kolekcji, który wpasuje się w każde pomieszczenie, a w towarzystwie innych dekorów stworzy przepiękne kompozycje. Dekoracyjna listwa sufitowa potrafi zmienić optykę wnętrza, a także maskować nieestetyczne mankamenty na ścianie/suficie. Montaż jest niewiarygodnie prosty, spokojnie poradzi sobie z nim jedna osoba z podstawowymi narzędziami.

Jak przykleić listwy sufitowe?

Jeżeli dekoracyjne listwy sufitowe są już docięte pod odpowiednim kątem, należy przejść do ich przytwierdzania do ściany. Najlepiej jest wykorzystać do tego klej polecany przez producenta. Warto zwrócić uwagę na powierzchnię ściany, do której ma być zamontowana sztukateria. Dokładne przygotowanie ściany powinno się opierać na usunięciu nierówności takich jak pozostałości po klejach, farbach czy tynkach. Warto zwrócić uwagę na zabrudzenia ściany. Sztukateria będzie wyglądała estetycznie tylko wtedy kiedy wszystko wokół niej będzie zadbane.

  1. Klejenie sztukaterii powinno się rozpocząć od nałożenia kleju w  formie tak zwanego zygzaka na całej długości listwy.
  2. Dociskanie sztukaterii do ściany powinno odbywać się powoli i delikatnie. Nie wolno zbyt mocno jej dociskać, aby klej po prostu z niej nie wypłynął.
  3. Nadmiar kleju można usunąć zwilżoną gąbką. Jednak warto oszczędzać w jego aplikacji.
  4. Po wyschnięciu należy uzupełnić nierówności, wypełniając je za pomocą szpachli. Po skończonym procesie klejenia można przejść do malowania listew.

O produkcie:

  • Odporność na uszkodzenia i wilgoć;
  • Doskonała przyczepność do ściany;
  • Nieskomplikowany montaż;
  • Uniwersalność w instalacji;

 

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.