Model: WLS 18
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy sufitowe płaskie

Listwy sufitowe płaskie stały się bardzo popularnym elementem ozdobnym wykończenia wnętrz. Model WLS 18 to bardzo delikatny wzór z naszej kolekcji, który wpasuje się w każde pomieszczenie, a w towarzystwie innych dekorów stworzy przepiękne kompozycje. Płaska listwa sufitowa potrafi zmienić optykę wnętrza, a także maskować nieestetyczne mankamenty na ścianie/suficie. Montaż jest niewiarygodnie prosty, spokojnie poradzi sobie z nim jedna osoba z podstawowymi narzędziami.

Chcesz zamówić darmową próbkę listwy sufitowej płaskiej? Sprawdź doskonałą jakość produktów LuxStyr - formularz zamówienia próbek znajduje się na stronie głównej.

Jak zamontować listwy sufitowe płaskie?

Jeżeli listwy sufitowe płaskie są już docięte pod odpowiednim kątem, należy przejść do ich przytwierdzania do ściany (dokładny poradnik docinania znajduje się na naszym blogu). Najlepiej jest wykorzystać do tego klej polecany przez producenta. Warto zwrócić uwagę na powierzchnię ściany, do której ma być zamontowana sztukateria. Dokładne przygotowanie ściany powinno się opierać na usunięciu nierówności takich jak pozostałości po klejach, farbach czy tynkach. Warto zwrócić uwagę również na zabrudzenia ściany (np. kurz). Listwa sufitowa płaska będzie wyglądała estetycznie, kiedy zostanie zamontowana na czystym podłożu.

  1. Klejenie sztukaterii powinno się rozpocząć od nałożenia kleju w  formie tak zwanego zygzaka na całej długości listwy.
  2. Dociskanie listwy sufitowej płaskiej do ściany powinno odbywać się powoli i delikatnie. Nie wolno zbyt mocno jej dociskać, aby klej po prostu z niej nie wypłynął.
  3. Nadmiar kleju można usunąć zwilżoną gąbką. Jednak warto oszczędzać w jego aplikacji.
  4. Po wyschnięciu należy uzupełnić nierówności, wypełniając je za pomocą szpachli. Po skończonym procesie klejenia można przejść do malowania listew (poradnik na naszym blogu).

Listwa przysufitowa płaska - właściwości

  • Odporność na uszkodzenia i wilgoć;
  • Doskonała przyczepność do ściany;
  • Nieskomplikowany montaż;
  • Uniwersalność;
  • Dopasowanie do każdego stylu;
  • Możliwość zmiany koloru;

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę