Model: WLS 16
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Tania sztukateria

Tanie listwy sufitowe WLS 16 montowane są pomiędzy ścianą a sufitem. Ten przepiękny dekor służy do poprawy wyglądu wnętrza. Tanie listwy ozdobne sufitowe o modelu WLS 16 to niezwykle tradycyjne listwy, które wyglądają bardzo estetycznie. Składają się z trzech części. Środkowa jako jedyna z nich jest zupełnie prosta o gładkiej fakturze. Kapitalną funkcją jest możliwość zmiany jej koloru. Ponadto tanie sztukateria charakteryzuje się prostym montażem dzięki swojej lekkości i instalacji za pomocą kleju. Dodatkową oszczędnością jest fakt, że do montażu sztukaterii nie potrzebny jest żaden fachowiec.

Jak docinać listwy sufitowe?

Pomimo tego, że instalacja sztukaterii nie jest trudnym zadaniem, to problematyczne może okazać się docięcie listew sufitowych pod kątem 90° i 45°. Aby ułatwić sobie zadanie, warto wykorzystać skrzynkę uciosową, która pozwoli na precyzyjne docięcie sztukaterii pod odpowiednim kątem. Bez względu na to, czy są to listwy sufitowe, czy ścienne.

Szczegółowy poradnik, jak docinać listwy sufitowe znajduje się na naszym blogu. Zapraszamy do lektury!

Tania sztukateria nie oznacza kiepskiej jakości. Nasze produkty wykonane są innowacyjną metodą z polistyrenu ekstrudowanego XPS, który jest zarówno solidny, jak i lekki. Nasze listwy sufitowe są tanie, ponieważ sami zajmujemy się produkcją i nie pobieramy marży.

Przekonaj się o jakości naszych produktów, zamawiając bezpłatne próbki - odnośnik znajduje się na stronie głównej. Zapraszamy do kontaktu!

Tanie listwy sufitowe - właściwości

  • Duża wytrzymałość;
  • Estetyczny wygląd;
  • Uniwersalne zastosowanie;
  • Odporność na działanie wilgoci i uszkodzenia;

 

 

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.