Model: WLS 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy wykończeniowe sufitowe

Listwy wykończeniowe sufitowe umiejscowione są między ścianą a sufitem. Ich wygląd niepodważalnie różni się od pozostałych, ponieważ wzór jest bardzo nowatorski. Wykończeniowe listwy sufitowe o modelu WLS 13 nasuwają na myśl małe schodki. Jednak części zakończenia ścian mają wypukłą i gładką fakturę.

Świetnym rozwiązaniem jest również możliwość zmiany koloru listwy tak, aby pasowała ona do całej aranżacji. Listwy ze styropianu to perfekcyjny sposób na zakrycie pęknięć na ścianie i innych uszkodzeń. Dzięki sztukaterii można liczyć na odmianę całej aranżacji wnętrza, wprowadzając do pomieszczenia wyjątkowy styl.

Listwy wykończeniowe sufitowe - montaż i produkcja

Jeśli chcesz zamontować listwy wykończeniowe sufitowe - odwiedź naszego bloga. Znajduje się tam kompleksowy poradnik, który pokaże Ci jak samodzielnie i własnoręcznie zamontować dekory sztukaterii. Ich lekkość jest ułatwieniem tego procesu, który sam w sobie jest niezwykle prosty.

Wykończeniowe listwy sufitowe powstają z polistyrenu ekstrudowanego XPS, który cechuje się lekkością, solidnością, odpornością na wilgoć. Można wykorzystać farbę bez rozpuszczalnika, aby pomalować je na dowolny kolor.

Oferujemy także projekty wykończeniowych listew sufitowych na zamówienie - zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę