Model: WLS 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy ze styropianu

Listwa ze styropianu umiejscowiona jest między ścianą a sufitem. Jej wygląd niepodważalnie różni się od pozostałych, ponieważ wzór jest bardzo nowatorski. Styropianowe listwy o modelu WLS 13 nasuwają na myśl małe schodki. Jednak części zakończenia ścian mają wypukłą i gładką fakturę. Świetnym rozwiązaniem jest również możliwość zmiany koloru listwy tak, aby pasowała ona do całej aranżacji. Styropianowe listwy to perfekcyjny sposób na zakrycie pęknięć na ścianie i innych uszkodzeń.
Styropianowe listwy to świetny sposób na odmianę aranżacji wnętrza. Dzięki nim można wprowadzić do pomieszczenia elegancki styl.

 

Styropianowe listwy - montaż i produkcja

Jeśli chcesz zamontować listwy styropianowe do sufitu - odwiedź naszego bloga. Znajduje się tam kompleksowy poradnik, który pokaże Ci jak samodzielnie i własnoręcznie zamontować dekory sztukaterii. Ich lekkość jest ułatwieniem tego procesu, który sam w sobie jest niezwykle prosty.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.