Model: WLP 16
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa przysufitowa WLP 16

Listwa przysufitowa WLP 16 to element o mocno zarysowanych brzegach. Podkreśli wszystkie atuty wnętrza i sprawi, że stanie się ono przytulne i przyjemne dla oka. Jedną z największych zalet listew przysufitowych WLP 16 jest odporność na uszkodzenia i zabrudzenia.

Produkcja i montaż listwy przysufitowej WLP 16

Listwy od Luxstyr, w tym również listwy przysufitowe WLP 16, produkowane są z wysokiej jakości styropianu, który zapewni niezmienione właściwości i wygląd produktu przez długie lata. Montaż ozdób jest niezwykle prosty. Nie przyda się tu żaden fachowiec, gdyż listwy przysufitowe styropianowe z łatwością można założyć w pojedynkę przy użyciu podstawowych narzędzi. Warto wziąć pod uwagę, że przed montażem należy przygotować czyste i schludne miejsce montażu, aby nie ubrudzić ani nie uszkodzić sztukaterii. Więcej wskazówek dotyczących odpowiedniego docięcia sztukaterii znajdziesz w naszym w zakładce: porady i wskazówki.

LuxStyr oferuje szeroki wybór wzorów i rozmiarów. Sprawdź listwy przysufitowe gładkie lub najsubtelniejszy model WLP 03 o prostej fakturze. Dzięki technologiom produkcyjnym i szerokiej gamie modeli każdy miłośnik eleganckich wnętrz znajdzie produkt, który przypadnie mu do gustu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę