Model: WLP 09
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy przysufitowe WLP 09

Listwy przysufitowe WLP 09 to świetne elementy ozdobne do wykończenia estetyki wnętrz. Wykonane są specjalną metodą tzw. ekstrudowaną. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Listwa przysufitowa WLP 09 montowana jest pomiędzy ścianą a sufitem. Jest to rozsądne rozwiązanie, aby w niebanalny sposób urozmaicić prezencje swoje wnętrza.

Ten konkretny model jest prosty i klasyczny. Składa się z trzech pasów, z czego dwa są identyczne. Pas najszerszy — środkowy ma gładką fakturę i jest lekko wklęsły. Listwy przysufitowe WLP 09 poprawiają proporcje ścian i optycznie powiększają wnętrze. To jednak nie ich wszystkie zalety. Świetnie kamuflują pęknięcia bądź urazy na ścianie. Aby przeczytać więcej o wykorzystaniu tego dekoru we wnętrzach, warto zajrzeć do zakładki na naszej stronie internetowe — blog.

O produkcie:

  • Szybki montaż;
  • Możliwa instalacja w każdym pomieszczeniu;
  • Odporny na warunki wewnętrzne;
  • Maskuje niedoskonałości występujące na ścianie;

Jak w kilku prostych krokach zamontować listwy przysufitowe WLP 09?

Montaż listew przysufitowych WLP 09 należy do niebywale prostych czynności, które każdy może wykonać sam. Zaopatrzenie, które będzie potrzebne to jedynie zwykłe, podstawowe narzędzia, klej oraz dekor, który planujemy zamontować. Zapraszamy do kompleksowego poradnika montażowego, który znajduje się również na naszej stronie.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.