Listwy przysufitowe
Model: WLP 09
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwy przysufitowe styropianowe

Listwy przysufitowe styropianowe - o modelu WLP 09 to świetne elementy ozdobne do wykończenia estetyki wnętrz. Wykonane są specjalną metodą tzw. ekstrudowaną. Dzięki temu są one bardzo trwałe o wysokiej wytrzumałości. Listwa przysufitowa styropianowa montowana jest pomiędzy ścianą a sufitem. Jest to rozsądne rozwiązanie, aby w niebanalny sposób urozmaicić prezencje swoje wnętrza.

Ten konkretnt model jest prosty i klasyczny. Składa się z trzech pasów, z czego dwa są identyczne. Pas najszerszy - środkowy jest gładki i lekko wklęsły. Listwy przysufitowe styropianowe poprawiają proporcje ścian i optycznie powiększają wnętrze. To nie jedyne ich zalety. Świetnie kamuflują pęknięcia bądź urazy na ścianie. Aby przeczytać więcej o wykorzystaniu tego dekoru we wnętrzach można zajrzeć na bloga, który umieszczony jest na naszej stronie.

Jak w kilku prostych krokach zamontować listwy przysufitowe styropianowe?

Montaż listew przysufitowych styropianowych należy do niebywale prostych czynności, które każdy może wykonać sam. Zaopatrzenie, które będzie potrzebne to jedynie zwykłe, podstawowe narzędzia, klej oraz dekor, który planujemy zamontować. Zapraszamy do kompleksowego poradnika montażowego, który znajduje się również na naszej stronie.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.