Model: WGW 14
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Profile styropianowe

Profil styropianowy o modelu WGW 14 to jeden z najprostszych gzymsów w naszej ofercie. Posiada on gładką, zaokrągloną strukturę bez żadnych wgłębień, fałd ani schodków. Jest jednym z najczęściej wybieranych profili styropianowych, dzięki swojej jednolitej i subtelnej fakturze. Idealnie wpisuje się w duże pomieszczenia i sprawia wrażenie jedności poprzez subtelne przejście sufitu w ścianę. Jest wklęsły i nie posiada elementów występujących przed lico ściany. Stworzony dla klasycznej aranżacji wnętrz, zakrywa również niechciane mikrourazy.

Trwałość materiału, z którego wykonane są profile styropianowe (polistyren ekstrudowany XPS), zapewni użytkowanie przez wiele lat, a jego montaż jest bardzo prosty. Więcej o poprawnej instalacji piszemy na naszym blogu.

Profile styropianowe LED

W naszym sklepie dostępne są także profile styropianowe LED. Znajdziesz je w zakładkach Gzymsy oświetleniowe ścienne i Gzymsy oświetleniowe sufitowe. Dekory te posiadają specjalne miejsce na taśmę ze światłami. Oprócz walorów estetycznych zapewniają dodatkowe oświetlenie, wprowadzając do pomieszczeń przyjemny, przytulny i niepowtarzalny klimat.

 

 

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy wewnętrzne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.