Model: WGW 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzyms XPS

Gzyms z polistyrenu ekstrudowanego XPS o modelu WGW 13 to świetny pomysł na odnowienie estetyki wnętrza. Dzięki temu, że jego faktura jest nieskomplikowana i sprawia wrażenie symetrycznego kształtu z jednakowymi wypustkami, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Na znakomitość tego produktu wpływ ma materiał, z jakiego jest pozyskiwany. Gzyms z XPS to solidne tworzywo, które swoje właściwości zachowa przez wiele lat. Ale to nie wszystko!

  • Gzyms XPS umożliwia zamaskowanie różnych niedoskonałości naściennych: pęknięcia, zarysowania, ubytki, wystające kable. To rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli brakuje nam funduszy lub czasu na gruntowny remont - dzięki sztukaterii można odświeżyć wnętrza niskim kosztem, oszczędzając dodatkowo na montażu.
  • Wykorzystanie sztukaterii może zmienić optycznie pomieszczenie - sprawić, że będzie wydawało się przestronniejsze.
  • Uniwersalność to kolejna cecha, na którą warto zwrócić uwagę. Gzyms XPS wpasuje się w kompozycje mieszkania lub domu bez względu na styl, w jakim jest urządzony. Ponadto można pomalować go na dowolny kolor.

Montaż gzymsu XPS

Dodatkowymi atutami gzymsu XPS są lekkość i prostota w montażu. Aby dowiedzieć się, jak w kilku prostych krokach zamontować elementy sztukaterii w pomieszczeniach, zapraszamy do artykułu: Montaż sztukaterii - krok po kroku.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy wewnętrzne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę