Bazy kolumn
Model: KBZ 02
Ilość:
szt. podaj ilość (np. 2 sztuki)
Wymiar:
Cena:
140,00 ZŁ / sztuk + przesyłka 0 zł

Baza kolumny elewacyjnej

Łącznikiem dla rdzenia kolumny elewacyjnej i podłoża/piedestału jest baza. To istotny detal umieszczony w dolnej części kompletu. Nasza baza KBZ 02 to wyjątkowy wzór o delikatnym i subtelnym zaokrągleniu. Perfekcyjnie odnajduje się w stylu klasycznym, dworkowym, pałacowym, ale coraz częściej używany jest do nowoczesnych projektów architektonicznych. Bazy i inne elementy kolumny elewacyjnej można pomalować na dowolny kolor. Wykorzystanie kolumn jako dekoracji odmienia oblicze budynku nadając mu eleganckiego charakteru. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości styropianu EPS 200. Dzięki temu zyskują odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, są niebywale trwałe i swoją funkcję będą pełnić przez bardzo długi czas.
Montaż bazy kolumny elewacyjnej to bardzo prosta czynność dla jednej osoby, nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Więcej dowiedzieć się można na naszym blogu.
Przed dokonaniem zakupu prosimy o podanie nam odpowiednich wymiarów przez telefon.

Pozostałe produkty w kategorii: Bazy kolumn

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.