Pilastry


Pilastry styropianowe są dekoracyjnym elementem sztukaterii zewnętrznej. Swoje miejsce znajdują na bokach drzwi wejściowych. Łączy się je z głowicą i bazą, co tworzy regularną kompozycję płaskiej kolumny. Prezentują się bardzo stylowo i nadają budynkowi eleganckiego charakteru. Styropianowe pilastry mają właściwości ochronne dla elewacji.

Pilastry stworzone są z trwałego materiału, który odporny jest na uszkodzenia, zabrudzenia oraz zmienne warunki pogodowe. Styropian EPS 200 to solidne, ale bardzo lekkie tworzywo. Z montażem bez wątpienia poradzi sobie jedna osoba, gdyż jest to wyjątkowo prosta czynność. Więcej o montażu pilastrów styropianowych można przeczytać na naszej stronie blogowej w zakładce: porady i wskazówki.


Pilastry są także dodatkową ochroną i zabezpieczeniem dla elewacji. Ich właściwości zapewniają ochronę przed ogniem, a także przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zapewnia to eksploatację pilastrów przez dekady.


Dostępność wielu różnych wzorów pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych kompozycji, które przyciągają wzrok. Pilastry, wykorzystane jako dekoracja drzwi lub okien przypomina pogrubione na elewacji filary. Prestiż i estetyka budynku wzrasta wielokrotnie dzięki pilastrom.Pilastry - produkcjaMateriał z jakiego produkujemy pilastry to wysokogatunkowy styropian EPS 200.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.