Bonie listwy
Model: ZLB 09
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,50 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Bonie listwy

Bonie listwy to podstawowy element służący do dekoracji budynku. Bezapelacyjnie jest to świetna alternatywa dla pustych przestrzeni na ścianach obiektu. Model ZLB 09 posiada oryginalny wzór, który sprawi że wasza nieruchomość stanie się elegancka i wytworna. Bonie listwy posiadają wiele atutów, jednym z nich jest odporność na niekorzystne warunki pogodowe jak: deszcz, śnieg, grad czy promienie słoneczne. Doskonale zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i urazami.

Montaż

Montaż boni listew przebiega bardzo szybko i sprawnie. Jest wręcz prymitywny. Nie potrzeba do tego fachowców, każdy jest w stanie zainstalować takie bonie samodzielnie. Bonie listwy stworzone są z lekkiego, ale bardzo trwałego styropianu, który zapewni użytkowanie produktu o niezmienionych właściwościach przez wiele lat. Dokładny poradnik na temat montażu można przeczytać na naszym blogu w zakładce: sztukateria elewacyjna.

Pozostałe produkty w kategorii: Bonie listwy

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.