Model: GPZ 04
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
12,50 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzyms na elewacji

Gzyms na elewacji to dekoracyjny element wykorzystywany na zewnętrznych ścianach budynku. Jako jedne z najpopularniejszych ozdób sztukaterii, podkreślają to co najbardziej istotnę - okna, balkony, a nawet dach. Spośród wielu zalet najistotniejszą jest zabezpieczenie elewacji przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Wyprodukowane z wysokogatunkowego styropianu są odporne na działanie wilgoci. Aczkolwiek to nie jedyne atuty, jakie możemy przypisać tym styropianowym dekorom.

Model GPZ 04 na budynkach wygląda bardzo estetycznie, a to za sprawą potrójnych wcięć w jego górnej części. Zdecydowanie wpasuje się do każdego stylu - zaczynając od tradycyjnych po modernistyczne projekty architektoniczne. Gzyms połączony z innymi elementami ozdobnymi tworzy spójne i wyjątkowo eleganckie wykończenia elewacji.

Gzyms na elewacji - montaż

Montaż gzymsów na elewacji nie jest skomplikowanym procesem. Ze względu na to, że w ofercie firmy LuxStyr znajdują się elementy gotowe do instalacji, wystarczy uzbroić sie w podstawowe narzędzia i cierpliwość. Po więcej informacji na temat tych dekorów zapraszamy do artykułu blogowego: Gzymsy zewnętrzne - przepis na oryginalną elewację.

 

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy pośrednie

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.