Listwa styropianowa


Listwa styropianowa płaska to ciekawa forma dekoracyjna na powierzchni elewacyjnej budynku. Swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim w zdobieniu okien i drzwi. Umieszczenie listwy styropianowej ściennej na wszystkich bokach okna, szczególnie w połączeniu z innymi elementami sztukaterii tworzy bardzo ładną kompozycję. Dzięki temu budynek zyskuje dużo wdzięku i subtelnej elegancji.Listwa styropianowa odnajdzie się w budownictwie klasycznym, ale coraz częściej używana jest również w nowoczesnych projektach. Niebanalny styl, trwałość materiału, który odporny jest na działanie czynników pogodowych i zapewnia ochronę elewacji, plus niesamowita prostota montażu - to cechy, które odpowiadają za niezawodność tego produktu.Montaż listwy symetrycznej styropianowej


Listwy symetryczne montowane są po bokach okna lub drzwi, zazwyczaj w połączeniu z gzymsem nadokiennym, zwornikami oraz podparapetnikmi. Lekkie i łatwe w montażu.

Sztukateria elewacyjna produkowana przez naszą firmę pełni funkcję ozdobniczą, nadaje styl oraz urozmaica budynek. Dzięki nowoczesnej technice produkcji w dzisiejszych czasach sztukateria jest dostępna dla każdego klienta i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Elementy są produkowane z najtwardszego, wysokogatunkowego styropianu EPS-200. Wszystkie detale powlekane są specjalnym tynkiem odpornym na warunki atmosferyczne. Poprzez zastosowanie tej technologii elementy sztukaterii są lekkie, a przy tym wytrzymałe. Dzięki takiemu procesowi, nasze produkty są najwyższej jakości i zdobywają ogromne uznanie na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Elementy są gotowe do bezpośredniego montażu na elewacje

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie

Mamy najniższe ceny na rynku i transport gratis

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.