Sztukateria sufitowa i styl skandynawski

Jednym z najdłużej królujących stylów we wnętrzu, jest styl skandynawski. To właśnie on dominuje w polskich przestrzeniach już od wielu lat, a wszystko ze względu na subtelne detale, jakimi się wyróżnia. Przestronność, dużo bieli i stylistyka, sprawiły, że styl skandynawski zagościł na dobre we wnętrzach.

Dzięki temu, że istnieje możliwość łączenia go z innymi elementami we wnętrzu, można stworzyć przepiękne miejsce rodzinnych spotkań, ale i przeznaczonych do pracy.


Perfekcyjne połączenie

To, na co postawili nordyccy architekci to funkcjonalność. Oprócz prostych rozwiązań należy wziąć pod uwagę, że styl skandynawski to również naturalne i ekologiczne materiały, ogromny minimalizm, ale i powiększenie optyczne pomieszczeń. Dzięki temu, miejsce w tych zimnych miejscach znalazła sztukateria sufitowa. Wyrafinowane elementy sztukateryjne, podkreślą każdą aranżację a szczególnie tę o zabarwieniu skandynawskim.

Dla niektórych może być nieoczywistym, połączenie starodawnej sztukaterii sufitowej w nowoczesnych wnętrzach. Jednak warto wziąć pod uwagę, że dzisiejsze ornamenty i materiał, z jakiego powstała różni się znacznie od tego, z którym mieliśmy do czynienia jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Obecne zdobienia, są bardzo delikatne i przepięknie się wtopią w styl skandynawski. Sztukateria sufitowa proponuje dużą oszczędność w designie, dlatego nie ma tutaj żadnych obaw związanych z tym, że może nie pasować ona do wnętrz.

Przepiękne elementy ścienne jak gzyms, czy listwa sufitowa, z dużym sukcesem ozdobią każde pomieszczenie.

Skandynawska precyzja

Nie ma drugiego tak sprecyzowanego stylu, który ma tak mocno określone swoje ramy jak styl skandynawski. To właśnie w nim mamy do czynienia z prostymi rozwiązaniami, ale dopiętymi na ostatni guzik. Pamiętajmy, że minimalizm stylu skandynawskiego to nie pustka. Sztukateria sufitowa ożywi każde chłodne pomieszczenie, dlatego powinniśmy się decydować na jej wykorzystanie w każdej przestrzeni.


Niestandardowe rozwiązania

Pomimo tego, że styl pochodzący z Europy Północnej, jest bardzo konkretny, to warto szukać innych rozwiązać i odejść czasem od pewnych schematów. Gzymsy, a także inne wykończenie sufitów wkomponują się w całą przestrzeń, nadając eleganckiego wyglądu.

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.