Deska elewacyjna


Elewacja budynku jest jego wizytówką, ale również pierwszym elementem ochronnym. Dekoracyjne wykorzystanie styropianowej deski elewacyjnej imitującej drewno sprawi, że budynek nabierze przytulnego wdzięku. Wygląd zewnętrzny o naturalnej urodzie i eleganckim klimacie to efekt, który będzie przyciągał spojrzenia. Zastosowanie deski elewacyjnej ze styropianu posiada zdecydowanie więcej walorów.


Deska elewacyjna posiada szereg zastosowań. Możliwości aranżacyjne są tak naprawdę nieograniczone. Deskę elewacyjną można wykorzystać jako dekoracyjne wykończenie fasady budynku. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie. Poza tym można zamontować tę niesamowicie autentyczną imitację drewna w pomieszczeniach w domu. Naturalny wystrój wnętrz to efekt wykorzystania deski elewacyjnej. Można także udekorować meble albo obudowę kominka.


Dostępność deski elewacyjnej styropianowej


Dostępność bogatego wzornictwa deski owocuje w unikatową estetykę każdego budynku. Elastyczność materiału pozwala na umieszczenie deski elewacyjnej styropianowej na powierzchniach, które mają różne kształty. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość oraz odporność na ogień, różnice temperatur oraz inne niekorzystne warunki pogodowe. Montaż jest szybki i wyjątkowo prosty.

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.